Kursy i szkolenia

Akademia Fryzjerstwa

Kursy fryzjerskie

Akademia Fryzjerstwa poszerzyła w zeszłym roku zakres swojej działalności. Oferujemy kursy fryzjerskie
dla osób chcących poznać sztukę fryzjerstwa oraz zdobyć nowy zawód.
Bliższe informacje można uzyskać pod numerem tel. 089 541 61 73. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi tematami szkoleń w bieżącym roku. Mamy nadzieję, że każdy z
Państwa znajdzie w naszej szerokiej ofercie szkoleniowej tematy spełniające Państwa oczekiwania oraz potrzeby w
zakresie rozwoju zawodowego.

  • ABC FRYJERSTWA – Prezentacja i szczegółowe omówienie pełnej gamy produktów do koloryzacji i farbowania włosów. Szkolenie podstawowe skierowane do osób rozpoczynających pracę .
  • ŚWIAT BARW– Szkolenie obejmuje modną koloryzację (sezonowa kolekcja barw) połączoną z odpowiednim cięciem z uwzględnieniem koloryzacji. Instruktor kładzie nacisk na dobranie odpowiedniej linii cięcia do konkretnej koloryzacji. Szkolenie dla osób pracujących w zawodzie.
  • STRZYŻENIA DAMSKIE I MĘSKIE-szkolenie obejmuję dobór fryzury do kształtu twarzy, strzyżenia podstawowe, techniki personalizacji oraz stylizację. Warsztaty obsługi klienta, w oparciu o dotychczasowe doświadczenie, mające na celu wyczulenie fryzjerów na psychologiczny aspekt obsługi klienta i pracy w salonie.
  • KOKI I UPIĘCIA– Szkolenie przeznaczone dla osób, które chcą zdobyć dodatkowe umiejętności upinania i stylizacji włosów. Instruktor pokazuje upięcia podstawowe oraz upięcia o wyższym poziomie zaawansowania pokazując krok po kroku technikę pracy.
  • ZMYSŁOWE INSPIRACJE– Szkolenie przeznaczone jest dla osób wykonujących koki. Filozofia upięć, odpowiednia diagnoza, dopasowanie fryzury do okoliczności z uwzględnieniem długości, gęstości oraz wieku klientki. Instruktor wykonuje 5-6 upięć.
  • NÓŻ CHIŃSKI– Techniki strzyżenia nożem chińskim połączone z koloryzacja. Szkolenie skierowane jest do fryzjerów z doświadczeniem w zawodzie.
  • WŁOSY SESJA –

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat.

Uczestnicy pokrywają: dojazd na szkolenie, koszty dodatkowych noclegów nieobjętych ofertą szkoleniową.

Bliższe informacje- tel. 089 541 61 73