O nas

Adam

Mistrz fryzjerstwa: fryzjerstwo to moja pasja bardzo lubię pracę w tym zawodzie,

fryzjerstwo konkursowe-daje mi wysoki poziom adrenaliny,

fryzjerstwo sceniczne-bez ograniczeń mogę zaszaleć tworząc odważne, często kontrowersyjne fryzury ( kolorystyka, cięcia, upięcia )

Nauczyciel: od 2000 roku uczę w szkołach, organizuję kursy dla początkujących w zawodzie oraz doszkalające. Lubię dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, które nabyłem przez wiele lat mojej nauki i pracy.

Instruktor: Z przyjemnością przekazuję wiedzę o modnych technikach cięć, koloryzacji i upięć włosów. Wiedzę o nowych panujących trendach zdobywam uczestnicząc w międzynarodowych pokazach, konsultacjach w światowych Akademiach Fryzjerstwa. Dzięki temu rozwijam się i mogę kreować własne fryzury i style cięć.

Codzienna praca w salonie z moimi klientami daje mi więcej radości, lubię tworzyć i upiększać ludzi a zadowolenie klienta sprawia mi przyjemność i zadowolenie.

 

Monika

Pracuję w recepcji – obsługuję klientów.

 

Kama

Lubię krótkie, ekstremalne cięcia, fantazyjne fryzury wieczorowe. Bardzo inspirują mnie klientki, które oczekują ode mnie modnej metamorfozy.

 

Marcin

Jestem młodym fryzjerem, który traktuje swój zawód jako pasję i hobby. 10 marca 2010 roku zdobyłem Mistrza Polski juniorów we fryzjerstwie męskim, kolejny mój sukces był 25 lipca w Sieradzu II miejsce w kategorii „Fryzura kreatywna kolor, cięcie, stylizacja konkurencji damskiej”. Na codzień pracuję w Akademi Fryzjerstwa gdzie rozwijam kunszt tego zawodu poznaje najnowsze trendy mody fryzjerskiej. Praca z klientami daje mi wielką satysfakcję i każdy nowy klient jest dla mnie wyzwaniem.

 

Gosia

Oferuję Państwu wysokiej klasy usługi z zakresu pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Zdobyte kwalifikacje poświadczone są certyfikatami. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w pokazach i szkoleniach. Pracuję wyłącznie na produktach renomowanych firm. Zapewniam miłą obsługę i pełen profesjonalizm.